Verschillende grote techbedrijven, waaronder Microsoft, werken momenteel aan een coronapaspoort. Het ligt in de lijn der verwachting dat een digitaal document gelinkt aan je vaccinatiestatus op den duur nodig zal zijn om te kunnen reizen en toegang te krijgen tot bepaalde diensten.
De groep techbedrijven noemt zichzelf het Vaccination Credential Initiative (VCI). Het wordt ook wel âhet belangrijkste vaccinatieproject uit de geschiedenis van de Verenigde Statenâ genoemd.
Het paspoort werkt als volgt: als je gevaccineerd bent, krijg je een QR-code die je met een app op je mobiele telefoon kunt scannen.
âHet doel van het Vaccination Credential Initiative is om individuen digitale toegang te verschaffen tot hun vaccinatiegegevens,â zei directeur Paul Meyer van The Commons Project, die ook betrokken is bij het project.
Meyer zei dat het document mensen in staat stelt âom weer veilig te reizen, werken en naar school te gaanâ. Hij voegde toe dat de coalitie samenwerkt met verschillende overheden en verwacht dat een negatieve coronatest of een vaccinatie uiteindelijk verplicht zal worden om weer te kunnen deelnemen aan de samenleving.
De Financial Times schrijft dat The Commons Project onder meer wordt gefinancierd door de Rockefeller Foundation en dat de drie grote luchtvaartallianties meedoen aan het project.
Dit alles zou betekenen dat mensen zonder coronapaspoort niet kunnen reizen en geen toegang krijgen tot evenementen.
De Zweedse mensenrechtengroep International Institute for Democracy and Electoral Assistance (IDEA) heeft gewaarschuwd dat 61 procent van de overheden coronabeperkingen heeft opgelegd die vanuit democratisch perspectief bekeken âzorgwekkendâ zijn.
En Wojciech Wiewiorowski, de Europese toezichthouder voor gegevensbescherming (EDPS), heeft gezegd dat een coronapaspoort âextreem, alarmerend en walgelijkâ is.
[Zero Hedge via Summit News]
4.7 16 stemmen
Beoordeel dit artikel
Kom shoppen in de NineForNews Webshop. T-shirts, tassen, caps, mokken, en nog veel meer!
© Copyright (c) NineForNews.nl
© www.ninefornews.nl
De BildeRberg - Groep Sloper,
De Sloper,
En al er nou mensen zijn die GEEN smartphone gebruiken of alleen een ouderwets mobieltje gebruiken,hoe gaat men dat dan op lossen...moet je dan gaan sjouwen met je PC,of dat er mensen zijn die helemaal GEEN mobieltje hebben en dat niet kunnen betalen vanwegen zij genaaid zijn door de overheid met de toeslagen?
Ik zou haast willen zeggen....begin er gewoon niet aan die CCTV!!
ik DANK u!
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://detheorist.nl.tooljunkie.eu/