‘Leugenpers’: Ziekenhuis bezwijkt onder druk door niet-gevaccineerden – dit zijn de cijfers

De spoedafdeling van het Jessa Ziekenhuis in Hasselt bezwijkt stilaan onder de druk. In vergelijking met 2019 is het aantal opnames gestegen met liefst 20 procent. Vooral personen met alcoholproblemen én niet-gevaccineerden met ernstige coronaklachten, schrijft nieuwssite HLN.

“Het water staat niet langer aan de lippen bij het Jessa Ziekenhuis in Hasselt, het is er al ver over,” aldus de krant.

Vijf patiënten met covid waarvan nul op de IC

Jos Vandekerkhof, medisch directeur van het ziekenhuis, wil dat zorgpersoneel en artsen een derde boostervaccinatie krijgen om ‘te voorkomen dat gevaccineerd zorgpersoneel uitvalt na een besmetting’. Hij zei dat de druk op het spoed-team ‘uitzonderlijk hoog’ is, net als in de rest van het ziekenhuis.

Advocaat Michael Verstraeten zocht op de website van Jessa de coronacijfers op en haalt uit naar de ‘leugenpers’. “De voorbije dagen waren er 5 patiënten met covid waarvan 0 op de intensieve,” schreef hij vrijdag op Twitter.

NOSfakenews 

Wat is er aan de hand met onze pers?

“Met wiens voeten speelt HLN en zijn journalisten?” vraagt Verstraeten. “Leugens bij HLN over Jessa, en leugens in Nederland van dezelfde soort over het Isala-ziekenhuis. Wat is er aan de hand met onze pers?”

© Copyright (c) NineForNews.nl

Robin de Boer

© www.ninefornews.nl via detheorist.nl

 

Reacties

Reageer hieronder!
Gast
zaterdag 13 september 2025

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://detheorist.nl.tooljunkie.eu/

Inloggen

What's wrong with the world

Partner

Laatste bezoekers

Laatste bezoekers