Huiveringwekkende waarschuwing uit Australië

De klok staat allang niet meer om vijf voor twaalf, maar eerder op vijf over twaalf en nog steeds slaapt een groot deel van het volk rustig verder. 

Kijk naar Australië, leer van wat daar gebeurt want anders maken we hier straks precies hetzelfde mee.

Wat je vaak ziet in de sport is dat het betere team toch verliest van de tegenstander, simpelweg omdat ze die volledig onderschatten. 

Wanneer wij denken dat een overheid uiteindelijk weinig tegen ons kan doen als we gewoon niet blijven meewerken aan de systemen, dan is dat ook een schromelijke onderschatting van de tegenstander,

We hebben niet te maken met gewone mensen. We hebben te maken met een satanische sekte die in de achtergrond aan de touwtjes trekt en die overal psychopaten hebben aangesteld in overheden om hun agenda uit te voeren.

Op zich klopt het dat als je niet meewerkt en blijft weigeren het systeem wat ze voor ogen hebben niet werkt. Dit is ook wat we hoe dan moeten volhouden, maar vergis je niet over wat ze allemaal uit de kast zullen trekken om alsnog mensen te dwingen.

Omdat dit een agenda is die wereldwijd moet worden uitgerold (New World Order), zijn er bepaalde gebieden op aarde die als het ware fungeren als proeftuin.

Misschien wel de belangrijkste proeftuin van allemaal is Australië. Daar gaan ze verder dan waar ook ter wereld en wanneer ze zien dat ze daar erin slagen om krankzinnige dingen door te voeren, dan weten ze dat ze hetzelfde kunnen doen in andere delen van de wereld.

Ter ondersteuning van bovenstaande hier een huiveringwekkend verhaal van iemand uit Australië dat we tegen kwamen op sociale media.

“Mensen in Nederland begrijpen het niet hoor! Ik zit hier in Australië net na mijn eerste GEDWONGEN prik. Bijna iedere beroepssectie heeft nu een vaccinatieverplichting hier. En ze deden het heel slim:

Ze begonnen met: “vaccinaties zullen niet verplicht worden!” (Klinkt bekend Nederland?)

En toen kwam het, beetje bij beetje, beroepsgroep na beroepsgroep, en nu (bijna) allemaal!

Niets geleerd bij geschiedenisles mensen? Wanneer één groep een verplichting of restrictie krijgt opgelegd denken de anderen, pffff, gelukkig, wij zijn het niet!

En dan de volgende.

En de volgende.

En uiteindelijk is er niemand meer over om nog enig effectief verzet te kunnen uitoefenen.

Het is dus NU, ALLEMAAL

Ertegen in, of jullie verliezen het recht om te kiezen voor vaccinatie en QR codes!

Dit is Australië nu: waar het leger ingezet wordt om mensen te controleren tijdens lockdown, waar men geforceerd wordt tot vaccinatie (no jab, no job).

Ik kon zelfs het land niet meer uit, want daar had je een vaccinatie voor nodig! Binnenkort mogen we andere staten niet meer in zonder vaccinatiebewijs. Onze protesten werden geblokkeerd, mensen gearresteerd, in elkaar geslagen door politie.

Ze snappen het niet in Nederland: dit is geen kwestie van gevaccineerden tegen tegen ongevaccineerden.

Het gaat hier om een permanente machtsgreep waar iedereen SAMEN iets tegen moet doen. Eergisteren al. Het is al bijna te laat voor jullie. Heb nog een kopje koffie.

Daar word je wakker van!”

Tot zover het bericht.

Ook in de Tweede Oorlog gebeurde exact hetzelfde zoals heel mooi verwoord door de Duitse pastor Martin Niemöller.

martin niemöller


Iemand die ook haarscherp ziet wat er nu in onze samenleving gebeurt is de Joodse rabbijn Tamarah Benima.

Zij stelt onder meer het volgende:

De opstelling van het kabinet doet Benima denken aan de Jodenvervolging in de Tweede Wereldoorlog. ,,Ik weet me ook, zeg ik als Jodin, gewaarschuwd door wat er in nazi-Duitsland plaatsvond. De beleidsmakers toen hadden het beste voor met iedereen. Ook toen ze Joden als ‘een gevaar voor de volksgezondheid’ aanmerkten. Ook toen ze een oorlog startten tegen het toenmalige ‘virus’. Speel dus niet met vuur door mensen nu in onze samenleving weg te zetten als ‘gevaar voor de volksgezondheid’, zoals minister De Jonge met regelmaat doet.”

Natuurlijk werd ze volledig afgebrand door de gevestigde orde:

Een Nederlandse minister impliciet op dezelfde lijn plaatsen als een nazi, is beneden alle peil, zegt Ronny Naftaniel van het Centraal Joods Overleg. ,,Ik vind het onbestaanbaar dat nota bene een rabbijn dit niet begrijpt”, fulmineert de Joodse activist. Het betoog van Benima is binnen joodse organisaties als een mokerslag aangekomen, zegt hij. ,,Iedere vergelijking met de naziperiode vinden wij misplaatst. Daar ageren wij al langer tegen. Maar dit ging weer een stapje verder. Hier werden wij echt een beetje onpasselijk van. Kennelijk begrijpen mensen nog steeds niet dat er een enorm verschil is tussen een vrije keus, die niet-gevaccineerden hebben, en vermoord worden om wie je bent.”

Burgemeester Sybrand Buma (CDA) van Leeuwarden reageerde gisteren vol ongeloof op de vergelijking die Benima maakte. ,,Stuitend, volstrekt stuitend”, zei hij volgens Friese media. ,,Er is geen plicht tot inenting, mensen wordt alleen gevraagd een QR-code te tonen. En de regering wordt democratisch gecontroleerd door de volksvertegenwoordiging. De vergelijking met het Naziregime wil ik echt niet zien.” In een reactie daarop reageerde Benima ‘dat de discussie over toenemende overheidsdwang wel gevoerd moet worden’. „We moeten echt op onze hoede zijn dat we geen systeem creëren dat uiteindelijk een monster blijkt te zijn.”

Kijk naar deze reacties en lees dan nog eens het verhaal uit Australië.

Oh en de rabbijn heeft ondertussen ook een antwoord voor Sybrand Buma.

tamarah benima


We hebben een email gestuurd naar naar Klaus Schwab om te vragen hoelang we nog zelf dingen moeten betalen omdat we volgens hem binnenkort niets meer zullen bezittenen toch gelukkig zullen zijn.

Hij had het zeker druk, want hij heeft niet geantwoord, dus moeten we nu nog zelf een aantal dingen betalen, waardoor een donatie heel erg gewaardeerd wordt.

© niburu.co via detheorist.nl

 

Reacties 2

Jurrie op donderdag 04 november 2021 20:16

Het komt nu heel dichtbij.

Het komt nu heel dichtbij.
Ronald op donderdag 04 november 2021 20:24

Niet meewerken is Zeker wel effectief... Maar dan moeten alle weigeraars ook hun bewustzijn veranderen... Verhogen wel te verstaan! Wij kunnen collectief, met ons bewustzijn in combinatie met de verhogende frequentie van onze aarde, de vibratie zo verhogen, waar deze negatieve entiteiten gewoon niet kunnen manifesteren... Dat is de blauwdruk waar we met zn allen naar toe zullen gaan! Zullen gaan inderdaad! Kan me gewoon niet indenken dat het deze keer wel gaat lukken!! (we hebben al meer dan 50 x in dezelfde situatie gezeten maar het is de mensheid nog niet gelukt...) . Wat ik denk is dat het deze keer wel zal lukken! De vaccins zorgen voor het wegvallen van een hoop lage frequentie mensen, en ook 5G gaat ons helpen bij die vibratie verhoging!! Iedereen focust zich meestal op de nadelen... Maar het kan ook in ons voordeel fungeren... Wie zit er aan de knoppen is waar het om draait! Maar voor t zover is gaan we nog een hoop meemaken vrees ik...

Niet meewerken is Zeker wel effectief... Maar dan moeten alle weigeraars ook hun bewustzijn veranderen... Verhogen wel te verstaan! Wij kunnen collectief, met ons bewustzijn in combinatie met de verhogende frequentie van onze aarde, de vibratie zo verhogen, waar deze negatieve entiteiten gewoon niet kunnen manifesteren... Dat is de blauwdruk waar we met zn allen naar toe zullen gaan! Zullen gaan inderdaad! Kan me gewoon niet indenken dat het deze keer wel gaat lukken!! (we hebben al meer dan 50 x in dezelfde situatie gezeten maar het is de mensheid nog niet gelukt...) . Wat ik denk is dat het deze keer wel zal lukken! De vaccins zorgen voor het wegvallen van een hoop lage frequentie mensen, en ook 5G gaat ons helpen bij die vibratie verhoging!! Iedereen focust zich meestal op de nadelen... Maar het kan ook in ons voordeel fungeren... Wie zit er aan de knoppen is waar het om draait! Maar voor t zover is gaan we nog een hoop meemaken vrees ik...
Gast
zaterdag 13 september 2025

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://detheorist.nl.tooljunkie.eu/

Inloggen

What's wrong with the world

Partner

Laatste bezoekers

Laatste bezoekers