Ex-Forbes redacteur over Aziatisch plan om het Westerse Rockefeller-Rothschild imperium ten val te brengen

De Prometheus ('schepper' van de mensheid / de 'tevoren wetende', officieus ook de 'god van de technologie') fontein in het Rockefeller Center in New York.

'SARS-1 bioaanval overtuigde Aziaten dat Westen moet worden uitgeschakeld' - 'China dreigt VS, Duitsland en EU met aanstaand bankroet als leiders totale gehoorzaamheid aan Beijing weigeren'

Steeds meer mensen worden wakker voor het feit dat het Westen - en daardoor het grootste deel van onze hele planeet - de facto wordt geregeerd door twee onpeilbaar kwaadaardige families, de Rockefellers (basis New York) en de Rothschilds (basis Londen), van wie zelfs Bill Gates, Klaus Schwab, George Soros en andere notoire NWO kopstukken slechts loopjongens zijn. Volgens de Canadese journalist en voormalige Forbes Azië hoofdredacteur, South China Morning Post correspondent en Nikkei Weekly stafauteur Benjamin Fulford bestaat er een geheim Aziatisch plan om dit imperium ten val te brengen. Toen Fulford een jaar of 15 geleden de 9/11 false flag aanslagen en de door-en-door corrupte Westerse gevestigde orde begon te exposen, werd hij natuurlijk onmiddellijk in de hoek van 'complotdenkers' gezet.

Fulford verkocht in Japan meer dan 500.000 boeken over onder meer de financiële banden tussen de Yakuza (Japanse maffia) en de overheid. Hij focust zich nu op de Amerikaanse manipulatie van de Japanse politiek, media en het onderwijs. Dat gebeurt door middel van omkoperij, chantage, moord, hersenspoeling, etc. (zeker sinds WO-2 gebeurt ook in Europa exact hetzelfde - X.). 'Mijn doel is om de Amerikaanse propaganda tegen te gaan en het Japanse volk de waarheid te laten zien, zodat ze zich kunnen bevrijden van het koloniale juk, en hun $ 5 biljoen aan overzese holdings gaan gebruiken.'

'SARS-1 bioaanval overtuigde Aziaten dat Westen moet worden uitgeschakeld'

In 2007 confronteerde Fulford de voormalige minister van Financiën Heizo Takenada met bewijs dat hij het Japanse financiële systeem feitelijk had uitgeleverd aan een groep door de Rockefellers en Rothschilds gecontroleerde financiële bedrijven. 'De volgende dag kreeg ik een email van iemand die zei door meneer Takenada te zijn ingeschakeld. Hij wilde dat ik iemand zou ontmoeten. Deze persoon gaf me deze Vrijmetselaars badge, en zei dat hij een professionele huurmoordenaar was, en dat ik òf door kon gaan met het exposen van mensen en op mijn 46e zou sterven, òf feitelijk de minister van Financiën van Japan zou kunnen worden.'

Nog een dag later zou een Aziatisch geheim genootschap hem bescherming hebben aangeboden tegen de Rockefellers en Rothschilds. Volgens Fulford zouden meer dan 6 miljoen Aziaten lid van dat genootschap zijn, inclusief 1,8 miljoen gangsters en personen in de hoogste kringen van de samenleving in Japan, Korea, China, Vietnam en de Aziatische gemeenschappen wereldwijd. Daar zou ook de 'Draken Familie' toe behoren, een 'groep Aziatische koninklijken' die de Chinese Communistische Partij (CCP) zouden controleren, en die 'boven' Taiwan, Japan en China zouden staan.

Dit Aziatische genootschap (Asian Secret Society) zou na de SARS-1 uitbraak aan het begin van deze eeuw tot de conclusie zijn gekomen dat dit 'virus' een biowapen aanval op het Aziatische ras was. Daarom werd er een plan opgesteld om het door de Rockefellers en Rothschilds gecontroleerde Westen ten val te brengen.

(Is dat wellicht nu daadwerkelijk begonnen met SARS-CoV-2, althans, met de injecties? De Rothschilds (oorspronkelijke familienaam: Bauer) hebben in ieder geval grote belangen in allerlei pharma producenten zoals AstraZeneca, en overigens ook in China. Werken de Rothschilds misschien opzettelijk aan onze eigen ondergang mee? Zie ook ons artikel van 17-01: Bankier Benjamin de Rothschild, lid van meest gehate familie op aarde, overleden ( / Rothschilds aan de top van de wereldwijde machtspiramide, het systeem van 'Het Beest' dat aan zijn finale machtsgreep is begonnen).

9/11 en de link met de Westerse elite

In 2007 slaagde Fulford erin om enkele zeldzame interviews te houden met David Rockefeller himself, die toen al 92 was en tien jaar later overleed. De meeste van deze interviews zijn van het internet gehaald, maar op Bitchute zijn nog enkele kopieën te vinden. Het feit dat hij DE Rockefeller te spreken kreeg is een sterke aanwijzing dat Fulford niet louter onzinnige 'complottheorieën' verkoopt, zoals de mainstream media beweren.

Vooral door de corona plandemie begint een steeds groter deel van het Westerse publiek zich te realiseren dat ze al zo lang op zoveel vlakken worden belazerd door hun eigen bestuurders en organisaties, en dat 9/11 inderdaad een false flag operatie was. In een nieuwe video laat Fulford zien hoe de door de Rockefellers/Rothschilds en oude West-Europese koningshuizen gecontroleerde organisaties zoals de BIS bank in Bazel, het IMF, de Wereldbank, de VN, de WHO en het WEF (Klaus Schwab, Davos) op de achtergrond een grote rol speelden bij het opzetten en uitbuiten van 9/11, en sinds 2019-2020 dus ook bij de corona plandemie.

'Trudeau moet worden afgezet, en Trump is niet het antwoord'

Fulford zegt dat de enigen die deze machtige families nog zouden kunnen dwarsbomen de nog overgebleven goede krachten in het leger en de inlichtingendiensten zijn. De journalist hoopt specifiek op militaire actie om de linksliberale Canadese premier dictator Justin Trudeau, die volgens hem een zoon is van Fidel Castro, af te zetten.

Ook in Fulfords ogen zijn de verkiezingen in de VS gestolen, 'maar op het moment dat Donald Trump tegen iedereen zegt dat ze zich moet laten vaccineren, weet je dat hij deel uitmaakt van het systeem. Toen de verkiezingen overduidelijk werden gestolen bood het leger hem aan om de noodtoestand uit te roepen, maar hij weigerde. Sorry mensen, maar word wakker en wees realistisch: Donald Trump is NIET het antwoord.'

'China zet VS, Duitsland en EU financiële mes op de keel'

Het Westen is bankroet, en kan zijn enorme schulden onmogelijk meer terugbetalen. China is in het bezit van een aanzienlijk deel van die schulden, waar eind september een belangrijke vervaldatum op zou staan. Het Amerikaanse regime Biden kan volgens Fulford onmogelijk aan deze deadline van 30 september voldoen, waarna twee weken later een marktimplosie zal volgen. 'Daarom waarschuwt minister van Financiën Janet Yellen openlijk dat de VS in oktober zijn nationale schulden niet meer zal kunnen betalen en zal 'defaulten'.' Dat betekent dat Amerika een wanbetaler zal worden en dus feitelijk bankroet zal gaan.

'Daarom belde Biden afgelopen week met de Chinese president Xi Jinping. Toen het hem niet lukte om nieuwe financiering te krijgen, belde zijn baas, Angela Hitler (Angela Merkel), en die kreeg volgens de Asian Secret Society eveneens te horen dat er alleen geld komt als zij en de hele EU totale gehoorzaamheid aan Beijing pleiten.' De Chinese Global Times berichtte eveneens over dit financiële 'mes op de keel' dat de communistische leiders tegen hun Westerse tegenhangers zouden hebben gezet.

'Generaal Flynn, kom in actie'

Fulford richt zich rechtstreeks tot generaal Flynn: 'U heeft gelijk als u het over lokale actie heeft. U heeft gelijk dat de ziekte in het Westen zich aan de absolute top bevindt, en dat de druk van onderaf (het gewone volk) iets is waar ze niets aan kunnen doen (behalve dan keiharde medisch-fascistische discriminatie en onderdrukking zoals die nu ook stapsgewijs in Nederland wordt doorgevoerd - X.). Maar u moet niet zo'n watje zijn. U moet echt mannen met wapens verzamelen om actie te ondernemen, actie aan de top. Waarom mag Anthony Fauci dagelijks op TV leugens verkondigen (over een niet bestaande pandemie) en moord (door vaccinaties) promoten? Waarom leeft die man nog?'

Het voormalige hoofd van de afdeling Azië-Pacific van Forbes Magazine schrijft dat hij legale acties zoals van de Europese topadvocaat dr. Reiner Fuellmich (Stiftung Corona Ausschuss) ondersteunt, maar dat deze acties en (eventuele) rechtbankuitspraken uiteindelijk zullen moeten worden 'afgedwongen met wapens'. (1)

Persoonlijk wijs ik iedere oproep tot het plegen van geweld (tegen wie dan ook) ten stelligste af. Als genoeg mensen vreedzaam in opstand komen, zal dat iedere machthebber ten val kunnen brengen. Deze figuren dienen dan op correcte en humane wijze te worden gearresteerd en berecht wegens onder meer (volks)verraad, staatsterrorisme, en het willens en wetens meewerken en veroorzaken van ernstige schade aan de volksgezondheid, massamoord en mogelijk zelfs genocide.

Geweld is een valkuil waar niemand in zou moeten willen trappen (met uitzondering van het wettelijke recht op zelfverdediging als iemand rechtstreeks fysiek geweld tegen u pleegt). Geweld lokt nog meer geweld uit van degenen die nu alle machtsmiddelen in handen hebben, en dan een perfect excuus hebben om die macht volledig tegen 'dissidenten' in te zetten. Historisch zijn er genoeg gewelddadige revoluties geweest die 'hun eigen kinderen opaten', en vervolgens een nieuw gewelddadig regime installeerden met nòg meer onschuldige slachtoffers. Dat dient ten allen tijde voorkomen te worden.

Psyop? Machtsstrijd Westen-Azië lijkt in ieder geval reëel en gevaarlijk

Of Fulford nu wel of niet deel uitmaakt van een geraffineerde 'psyop' (gecontroleerde oppositie), doet niets af aan het feit dat er een grote geopolitieke machtsstrijd gaande is tussen de Vrijmetselaars (/ Illuminati) in de VS en Europa (de groepen en multinationals gecontroleerd door de Rockefellers, Rothschilds en de koninklijke families) en de Asian Secret Society groep.

Dat ook deze machtsstrijd deel uitmaakt van het 'spel' van dezelfde machtselite, kan niet worden uitgesloten. Het is echter ook heel goed denkbaar dat er binnen die NWO elite het nodige wantrouwen jegens elkaar is (immers, als je bereid bent je eigen volk te verraden, zoveel bedrog te plegen en met allerlei zinloze oorlogen zoveel onschuldige mensen te vermoorden, dan ben je voor niemand te vertrouwen), en de Westerse en Aziatische groep inderdaad proberen om elkaar de tent uit te vechten.

In dat geval zou dat wel eens op het plotselinge uitbreken van de Derde Wereldoorlog kunnen uitlopen. Beide groepen zullen beseffen dat het dan van cruciaal belang is wie de eerste klap uitdeelt. Zoals vaste lezers weten is mijn inschatting al jaren dat die eerste klap afkomstig zal zijn van de Russen/Chinezen/Aziaten, en dat wij het daar met onze imperium-building door middel van NATO oorlogen en financieel-economische chantage en terreur dan zelf naar gemaakt zullen hebben.

Xander

(1) Health Impact News

Zie ook o.a.:

05-06: Fauci Files: Coronavirus al op 11 maart 2020 intern een opzettelijk gemaakt 'biowapen' genoemd
04-06: De Fauci Files, het pandemie bedrog en de door de EU gewilde oorlog tussen Amerika en China
17-04: Bekroonde wetenschapper geeft rechtbank bewijs tegen Pfizer dat Covid vaccins met hulp van Pentagon zijn ontworpen als transhumaan gentherapie wapen ( / Alle mensen moeten komende jaren worden gelinkt aan cyberspace netwerk)
29-03: NAVO secretaris-generaal Stoltenberg wil agressievere opstelling tegen Rusland en China
28-03: 'Westen stuurt aan spoedige oorlog om Oekraïne omdat Rusland de Great Reset weigert'
20-01: Staatsgreep voltooid: Biden president, zal VS binnen 2 jaar volledig op zijn kop zetten (/ Pad naar oorlog tegen Rusland zal worden hervat)\
17-01: Bankier Benjamin de Rothschild, lid van meest gehate familie op aarde, overleden ( / Rothschilds aan de top van de wereldwijde machtspiramide, het systeem van 'Het Beest' dat aan zijn finale machtsgreep is begonnen)

2020:
17-10: (/ Zijn de Chinezen bang voor het duo Harris-Clinton in het Witte Huis, dat vrijwel zeker oorlog met Rusland en China gaat veroorzaken?)

 

*Indien u wilt reageren op het forum: lees eerst de siteregels.
*Geloofsdiscussies naar het Geloofsforum. Nodig uw gesprekspartner uit om op het Geloofsforum  verder te praten.

Xander

© Xandernieuws

 

Reacties

Reageer hieronder!
Gast
zaterdag 13 september 2025

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://detheorist.nl.tooljunkie.eu/

Inloggen

What's wrong with the world

Partner

Laatste bezoekers

Laatste bezoekers