De NYT was blijkbaar van streek dat “The Great Reset” op Twitter viraal ging en publiceerde een artikel waarin het tot “een ongegronde samenzweringstheorie over het Coronavirus” werd verklaard.
In werkelijkheid hebben het WEF, NGO’s en wereldleiders maandenlang de noodzaak gehypet om de “kans” – in de woorden van Justin Trudeau – te benutten om “The Great Reset” te bereiken.
In het verslag van de NYT wordt Trudeau genoemd, maar het feit dat hij Covid-19 openlijk als “kans” had bestempeld tijdens een VN-conferentiegesprek, wordt verzwegen.
Op dezelfde dag dat de Times beweert dat de kwestie een koortsdroom is van “extreemrechtse internet commentatoren”, viert het World Economic Forum zelf “The Great Reset” als een manier om “toekomstige veerkracht voor globale risico’s” op te bouwen.
Het NYT verslag noemt het dan een “ongegrond gerucht” dat de elites de pandemie gebruiken “om hun globale economische controle op te leggen aan de massa’s”, ondanks het feit dat Davos globalist Karl Schwab specifiek deze agenda aankondigt in zijn recente boek, COVID-19: The Great Reset.
Zoals Summitnews al eerder meldde, onderschrijft Schwab ook openlijk een technocratische dictatuur waarbij mensen implanteerbare microchips zouden accepteren die hun gedachten kunnen lezen, evenals hersenscans om te mogen reizen.
Het volstaat te zeggen dat de Times het boek van Schwab helemaal niet heeft genoemd.
De NYT nam toen klaarblijkelijk contact op met zowel Twitter als Facebook in een poging om informatie over “The Great Reset” te laten verwijderen, maar Twitter weigerde dit te doen en Facebook reageerde niet.
Met andere woorden, in een poging om de mensen ervan te overtuigen dat de elite geen snode “Great Reset” nastreeft, lobbyde de krant van de elite om informatie over deze “samenzwering” (die niet bestaat) te laten verwijderen uit de publieke consumptie.
Ja, dat zal hen echt overtuigen.
© © Frontnieuws
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://detheorist.nl.tooljunkie.eu/