By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://detheorist.nl.tooljunkie.eu/

“Massa mRNA Vaccinatie Roekeloos en onnodig”, zegt Prof. Dr. Theo Schetters

“Ik vind het hoogst onverantwoordelijk dat dit vaccin op zo’n grote schaal aan mensen wordt gegeven.”

“Waarom wordt de mensen niet gewezen op het feit dat ze met een grootschalig medisch experiment meedoen?”

“Er zijn inmiddels 85.000 publicaties van onderzoeken, die concluderen, dat een lockdown niet meer moet worden gedaan.”

“Het is mij een volslagen raadsel hoe de Minister van Volksgezondheid dit risico durft te nemen. Het is niet te verantwoorden.”

Over HCQ, Ivermectine, etc.:

“Er moet veel meer energie worden gestoken in goede behandelmethoden voor mensen die werkelijk ziek worden.”

Onderzoeksdata wijzen uit dat de effectiviteit van geteste vaccins niet boven de 75% zit. De medische eis is gesteld op minimaal 90%. Hoe kan het dat ze toch zijn goedgekeurd? Omdat ze het verkeerd hebben uitgerekend en aan 95%+ zijn gekomen. Alle vaccins hadden dus moeten worden afgekeurd.

Proeven zijn genomen met 40.000 mensen, de helft gevaccineerd met het vaccin, de helft met een placebo. In totaal160 mensen werden een beetje ziek, waarvan 5% in de gevaccineerde groep. Slechts 4 mensen (0,01%) kregen ernstige “COVID-19” verschijnselen.

Roekeloos en onnodig, medisch experiment.

Programmamaker Flavio Pasquino praat met de routinier over het fenomeen “messenger RNA vaccins”, de risico’s en de merkwaardige uitingen van het CBG (commissie beoordeling geneesmiddelen) tijdens de persconferentie waarbij de EMA goedkeuring werd toegelicht. In de video tonen we ook interessante fragmenten van Dr. Andrew Wakefield, die de situatie vergelijkt met experimenten uit Jurassic Park. Ook laten we Adrian Hill aan het woord, een gerenommeerde onderzoeker – die nauw samenwerkt met de WHO t.a.v. HIV vaccins – die met een meta analyse van ivermectine een doorbraak denkt te zien als medicijn tegen Covid-19

Redactie DeBBC:

Goed werk van Flavio! We zullen de dag prijzen waarop hij OMT leden als “Profdoctors” Koopmans en Gommers eens aan de tand kan voelen.

Een miljarden kosten schandaal, want er was niets, er is niets en er gaat ook nooit wat komen.

Ziekenhuizen sluiten, IC capaciteit afschalen, preventieve medicaties dwarsbomen, mensen opsluiten, een goed voorbereide genocide.

Hangen zullen ze!

Administrator

© De Bataafsche Courant

 

Reacties

Reageer hieronder!
Gast
vrijdag 08 januari 2021

Jouw account

New World Order
Geen afbeeldingen
Populair deze week
Nieuwste leden
.

Laatste reacties....

Chaos in Washington D.C.
07 januari 2021
Zou zomaar kunnen ja, ik heb ook merkwaardige dingen gezi...
Willekeurige partner