By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://detheorist.nl.tooljunkie.eu/

Het eerste vaccin is voor een ... actrice! Want fuck de zorg!

Het is niet voor het eerst dat modellen worden gebruikt voor propaganda! Zie bijvoorbeeld het verhaal van  Tiffany Dover. Maar dat ze dit vandaag zelfs deden bij de eerste prik in Nederland.

Mijn alarm ging al af toen ik Hugo de Jonge met zijn vieze grijns zag staan. 

Iemand op Twitter schreef:

Goedemorgen Ik vind dit toch wat vreemd. De erste prik met coronavaccin in Nederland gezet. Deze dame komt maandelijks als reclame model in diverse kranten en internet collums.

Nikita

Sommige reageren dat het toch niet gek is. Maar ik vind het persoonlijk wél gek! Wat de zorg zou als eerste aan de beurt zijn. Dat ze op haar Facebook pagina heeft verwijderd dat ze actrice is, maakt het helemaal duidelijk. Uiteraard voor sommige mensen niet , want die geloven alles.

Op haar inmiddels verwijderde fb-pagina stond als beroep geen arts of verpleeg kundige of wat dan ook. Maar actrice.
prima dat kan. Maar ze verschrijnt over Corona in 3 verschillende berichten. Zelfs in 1 kaal... met de tekst ze gebruiken me als corona test persoon.
eerlijk das gek

Nikita

Maar als jullie het onzin vinden.... prima! 😂

Welterusten!

 

Reacties 2

Rachèl van der Bij op woensdag 06 januari 2021 13:25

Echt niet te geloven

Echt niet te geloven
Francesco Bossi op woensdag 06 januari 2021 19:47

Nou ik geloof het wel, ze komen overal mee weg joh...en iedereen die er vraagtekens bij zet is een complot gekkie

Nou ik geloof het wel, ze komen overal mee weg joh...en iedereen die er vraagtekens bij zet is een complot gekkie
Gast
donderdag 07 januari 2021

Jouw account

New World Order
Geen afbeeldingen
Nieuwste leden
.

Laatste reacties....

Chaos in Washington D.C.
07 januari 2021
Zou zomaar kunnen ja, ik heb ook merkwaardige dingen gezi...
Chaos in Washington D.C.
07 januari 2021
Alles in scène gezet net als bij de Cheorge Floyd rellen!...
Willekeurige partner