By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://detheorist.nl.tooljunkie.eu/
Door mensen veroorzaakte klimaatverandering bestaat niet. Dat heeft astrofysicus Piers Corbyn gezegd in het programma van James Whale op talkRADIO.
De concentratie koolstofdioxide is een effect van klimaat, niet de oorzaak, stelde hij.
Het klimaat verandert en de CO2-concentratie volgt de temperatuur, aldus Corbyn.
Deze verandering wordt volgens hem veroorzaakt door de zeewatertemperatuur en de manier waarop de straalstroom werkt.
De CO2 die wij produceren zorgt ervoor dat planten sneller groeien, merkte de astrofysicus op.
“CO2 is het gas van het leven en we willen daar meer van, niet minder,” zei hij.
Als de CO2-concentratie wordt verdubbeld, groeien planten 40 procent sneller, klonk het.
Dat betekent dat boeren opeens veel grotere oogsten zullen hebben, zei Corbyn.
Daarom stoppen tomatentelers CO2 in hun kassen zodat tomaten sneller groeien, voegde hij toe.
Presentator Ricky Freelove zei vervolgens dat 97 procent van ’s werelds meest vooraanstaande klimaatwetenschappers stelt dat global warming echt is.
Dat is onjuist, reageerde Corbyn: “0,3 procent van de klimaatwetenschappers heeft gezegd dat de mens verantwoordelijk is voor 50 procent van de opwarming. De rest heeft hier niets over gezegd.”
Bekijk het filmpje hieronder:
[talkRADIO]Vind je deze informatie leuk? Klik dan hieronder om te delen op Twitter
© Copyright (c) NineForNews.nl
NineForNews.nl in je Facebook-nieuwsfeed?
© www.ninefornews.nl